پوشش سقف با پلی کربنات

پوشش سقف با پلی کربنات


پوشش سقف با پلی کربنات یک روش هوشمندانه است. با توجه به ویژگی ها و مزایایی که این روش ارائه می دهد، شما می توانید برای پوشش سقف از ورقه های پلی کربنات استفاده کنید. مقاومت در برابر ضربه و شرایط آب و هوایی، وزن سبک، عایق گرما از جمله ویژگی های بارز این ماده است. برای اینکه بتوانید یک فضای ایمن را پارکینگ، گلخانه ها، استخر و حیاط خلوت و دیگر مکان های مورد نظر ایجاد کنید، بهترین گزینه انتخاب و خرید سقف های پلی کربنات است.  در ادامه با تهران پلی همراه باشید تا به شما درباره اینکه پلی کربنات چیست و مزایای نصب آن بیشتر اطلاعات کسب نمایید.

مزایای پوشش سقف با پلی کربنات

ما به شما سقف پلی کربنات را پیشنهاد می کنیم، چرا که مزایا و ویژگی های بارز این ماده، توانایی ساخت یک فضای امن را دارد. ویژگی های پوشش سقف با پلی کربنات را زیر نام برده ایم و هر کدام را به اختصار شرح دادیم:

 • مقاومت دربرابر ضربه: همانطور که می دانید، ماده و متریال ساخت پلی کربنات، یک نوع پلاستیک از گروه پلیمرها است. دلیل استفاده از پلی کربنات به جای شیشه، مقاومت در برابر خش و ضربه است.
 • وزن سبک: به نسبت فلز و شیشه این مواد بسیار سبک است و می توانید از این مواد برای ساخت سازه هایی مثل سقف استفاده کنید.
 • عایق حرارتی و گرما: یکی از دلایلی که از این مواد برای سقف استفاده می شود، قابلیت عایق بندی گرما و حرارت است. معمولا علت سقف پارکینگ، مقابله با تابش مستقیم نور خورشید و آسیب های ناشی از آن است.
 • مقاوم در برابر UV: با توجه به آسیب هایی که اشعه UV به وسایل نقلیه وارد می کند، قابلیت مقاومت در برابر UV یکی از مشخصه های مهم هنگام انتخاب و خرید پوشش سقفی با پلی کربنات است.
 • مقاوم در برابر شرایط زیست محیطی: شرایط های زیست محیطی مانند، تگرگ و طوفان، باران های شدید و حتی تابش مستقیم خورشید برای مدت زمان طولانی، از جمله عواملی است که به اتومبیل آسیب می زند. انتخاب یک پوشش مقاوم در برابر شرایط زیست محیطی، هوشمندانه ای است.
 • نصب و نگهداری آسان: نصب این وسیله فقط در چند ساعت انجام می شود. برای نگهداری یک روتین شستشو را در نظر بگیرید و انجام بدهید.
 • دوام و طول عمر بالا: مقاومت بالا در برابر ضربه، خش، شرایط زیست محیطی عواملی موثر در دوام و طول عمر بالا به شمار می آید.

مطلب پیشنهادی: ورق پلی کربنات شفاف

مزایای پوشش سقف با پلی کربنات چیست؟

مزایای پوشش سقف با پلی کربنات چیست؟

کدام پلی کربنات برای پوشش سقف مناسب است؟

پرسش اصلی این است که، شما از ورقه های پلی کربنات برای پوشش چه مکانی استفاده می کنید؟ قطعا پوشش استخر، گلخانه، پارکینگ و حیاط خلوت با یکدیگر متفاوت است. بنابراین، در مرحله اول سطح نیاز خود را شناسایی کنید. باید بدانید که از ورقه پلی کربنات برای پوشش چه مکانی و با چه شرایط زیست محیطی استفاده می کنید؟ در مرحله بعد، با در  نظر گرفتن ویژگی های ورقه ها که زیر آوردیم، نوع سقف را انتخاب کنید.

 • پلی کربنات سلولی یا Hollow Polycarbonate: سلول های هوا درون این ورقه ها، باعث کاهش وزن شده است که از این سقف ها برای پوشش عایق حرارتی ساختمان ها استفاده می شود.
 • پلی کربنات چند لایه یا Multiwall Polycarbonate: لایه های چندگانه پلی کربنات، عایق حرارتی بیشتری را ارائه می دهد و برای گلخانه مناسب است.
 • پلی کربنات صاف یا Solid Polycarbonate: سقف های به شفافیت و نوربری نیاز دارند، از این نوع استفاده می کنند.
 • پلی کربنات فیلتر یا UV: هر مکانی که به جلوگیری از نفوذ UV نیاز دارد، از این نوع ورقه های استفاده می کند.

نصب و اجرا پوشش سقف با پلی کربنات

اگر تجربه کافی در نصب سازه ها و پوشش های سقفی را دارید، چند نکته مهم را در زیر به آن اشاره کردیم. رعایت این نکات در اجرای بی عیب و نقص به شما کمک می کند. در صورتی که تخصص فنی ندارید و آچار به دست نیستید، انتخاب یک نصب یا متخصص در نصب و اجرا پوشش سقف با پلی کربنات را پیشنهاد می کنیم.

نکات مهم درباره نصب سقف های پلی کربنات

 • قدم اول: در این قدم باید تمام جوانب ساختمان و مکانی که قرار است نصب و اجرای سقف انجام شود را در نظر داشته باشید.
 • قدم دوم: با توجه به مکان و نوع کاربری، پلی کربنات پیشنهادی خود را مطرح کنید.
 • قدم سوم: هر نوع مشکلی در محل نصب را جدی بگیرید و پیش از نصب و اجرا آن را برطرف کنید.
 • قدم چهارم: با توجه به بررسی های انجام شده، ورقه های برش بزنید.
 • قدم پنجم: تجهیزات مورد نیاز را همراه داشته باشید و نصب و پیاده سازی را شروع کنید.
 • قدم ششم: تمام ضعف ها را برطرف کنید و پس از تست نهایی، تحویل بدهید.
نصب و اجرا پوشش سقف با پلی کربنات

نصب و اجرا پوشش سقف با پلی کربنات چگونه است؟

سفارش پلی کربنات برای پوشش سقف

برای سفارش و استعلام قیمت ورق پلی کربنات برای پوشش سقف فروشگاه های معتبر را انتخاب کنید. امروزه با رشد تکنولوژی بسیاری از روش های اینترنتی برای خرید استفاده می کنند. از این جهت لازم است که برای انتخاب و خرید کالای مورد نظر، فروشگاه های آنلاین را انتخاب کنید. برای انتخاب و خرید پلی کربنات برای پوشش سقف می توانید از متخصصان و کارشناسان ما در تهران پلی در این زمینه کمک بگیرید. در پایان، راه های ارتباطی در برای دریافت مشاوره های رایگان در سایت درج شده است.

شما می توانید از این طریق برای خرید اقدام کنید. می توانید با آگاهی کامل برای انتخاب و خرید اقدام کنید و خیالتان راحت باشد که بهترین گزینه را انتخاب کردید. بسیاری از سایت های فروشگاهی، برای انتخاب و خرید انواع سقف های پلی کربنات راه اندازی شده و فعالیت می کنند. بازار خرید و فروش این مدل سقف ها گسترده است و شما باید در میان گستردگی، بهترین و معتبرترین را انتخاب کنید. برای انتخاب معتبرترین فروشگاه آنلاین می توانید میزان تخصص آن سایت را ارزیابی کنید.

نظر خود را ثبت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *